FIRMOWE STRONY INTERNETOWE

Wyspa Reklamy to kreatywny zespół grafików i programistów, dla których tworzenie atrakcyjnych wizualnie i zarazem praktycznych witryn internetowych to pasja.

Podstawowa usługa jaką proponujemy naszym klientom w tym zakresie to oczywiście firmowa strona-wizytówka. Któż bowiem wyobraża sobie w dzisiejszych czasach prowadzenie jakiegokolwiek biznesu bez obecności w internecie ? Jeśli nawet jest to możliwe to pozbawia przedsiębiorcę wielu korzyści płynących z możliwości oferowania swoich usług za pośrednictwem globalnej sieci.

Do każdego projektu strony podchodzimy indywidualnie starając się najpierw poznać firmę klienta, branżę w jakiej działa i cele jakie chciałby osiągnąć otwierając nową stronę w internecie. Każda z naszych stron jest w pełni responsywna tzn. prawidłowo wyświetla się nie tylko na komputerze, ale także dowolnym urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

Pomagamy również naszym klientom zdobyć właściwą domenę oraz przeprowadzamy cały proces instalacji nowej strony na docelowym serwerze.

W skrócie - co oferujemy?

  • atrakcyjna, indywidualna grafika
  • responsive web design
  • optymalizacja dla wyszukiwarek
  • instalacja strony na serwerze
  • wsparcie powdrożeniowe

projektowanie stron internetowych Płock

Masz pytanie? Napisz do nas

STRONY CMS

CMS to tzw. system zarządzania treścią (content management system).Jeśli chciałbyś samodzielnie aktualizować swoją stronę internetową dodając w łatwy sposób np. nowe wpisy na blogu lub aktualności firmowe ta opcja jest dla Ciebie.

Strona internetowa, którą dla Ciebie wykonamy będzie zawierała specjalne "zaplecze" w postaci wygodnego panelu, który pozwoli Ci w łatwy sposób edytować zawartość Twojej strony bez znajomości programowania. Nasze strony CMS opieramy o najpopularniejsze rozwiązania w tej dziedzinie jak Wordpress czy Joomla.

ADMINISTROWANIE STRONAMI

Jeśli potrzebujesz strony internetowej, która będzie na bieżąco aktualizowana, a nie jesteś programistą i nie masz ochoty zagłębiać się w techniczne aspekty funkcjonowania internetu możesz powierzyć to nam. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę administrowania stronami internetowymi. W tym pakiecie to my zajmujemy się wszystkim, Ty tylko dostarczasz nam mailem content, który chciałbyś zamieścić w swoim serwisie! Zapraszamy!

W skrócie - co oferujemy?

  • wygoda właściciela strony
  • szybki czas aktualizacji serwisu
  • możliwość skoncentrowania się na działalności podstawowej
  • atrakcyjne rabaty przy długofalowej współpracy

MASZ PYTANIE?

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię informacji na tej stronie lub chciałbyś dopytać o szczegóły, nasi specjaliści z chęcią doradzą i pomogą podjąć decyzję.

606 491 092