FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Dla kogo?

Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś zaprezentować swoje produkty w katalogu czy na stronie internetowej ta usługa jest dla Ciebie. Celem fotografii produktowej jest bowiem takie przedstawienie Twoich wyrobów, aby wywołać u odbiorcy chęć ich posiadania.

Co otrzymujesz?

  • Przede wszystkim tzw. packshot - jest to zdjęcie Twojego produktu na białym tle w dwóch wariantach: zdjęcia wysokiej rozdzielczości do druku i zdjęcie w formacie do internetu.
  • Bezterminowa licencja na użytkowanie i wykorzystywanie zdjęć we wszelkich własnych zastosowaniach.
  • Dokonujemy profesjonalnej obróbki graficznej wykonanych zdjęć, aby Twoje produkty prezentowały się jeszcze lepiej.
  • Na życzenie klienta wykonujemy szparowanie tj. wycinanie produktu z tła.

Czym fotografujemy?

Wyspa Reklamy używa tylko profesjonalnego sprzętu fotograficznego najwyższej jakości.

Gdzie można wykorzystać zdjęcia produktowe?

  • sklepy i strony internetowe
  • katalogi produktowe
  • reklama typu outdoor(zewnętrzna)

Masz pytanie? Napisz do nas

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Dla kogo?

Zarówno małe firmy jak i duże korporacje. Usługę tę kierujemy do każdej firmy pragnącej wykorzystać potencjał drzemiący w odpowiednim wykorzystaniu wizerunku personelu lub kadry zarządzającej do kształtowania stabilnej pozycji rynkowej lub zwyczajnie potrzebuje wysokiej jakości fotografii do własnych celów.

Opis usługi

Nasza firma wykona dla Ciebie dowolne zdjęcia portretowe, zarówno w postaci typowej sesji korporacyjnej, zdjęć biznesowych czy dowolnej innej. Sesja korporacyjna polega na zrobieniu zdjęć kilku lub kilkunastu osobom z danej firmy np. na jednolitym lub podobnym tle, aby podkreślić fakt, że tworzą oni zespół i przynależą do jednej organizacji. Wykonujemy jednak również zdjęcia indywidualnym osobom z danej firmy i fotografie o mniej formalnym charakterze w zależnosci od potrzeb klienta. Profesjonalny fotograf z wieloletnim doświadczeniem przy użyciu sprzętu najwyższej klasy sprawi, że sesja z nami będzie udaną inwestycją. Nasz specjalista dobierze odpowiednie oświetlenie, ubiór, co pzowoli uzyskać najlepsze rezultaty.

Korzyści

  • zestaw profesjonalnie wykonanych zdjęć wykonanych w siedzibie Waszej firmy lub innym wskazanym miejscu
  • doradztwo w zakresie ubioru, mimiki itp.
  • profesjonalny retusz postprodukcyjny

Przykładowe zastosowania

strony internetowe, publikacje prasowe, wszelkie materiały reklamowe, raporty roczne

Masz pytanie? Napisz do nas

FOTOGRAFIA BUDYNKÓW I WNĘTRZ

Wyspa Reklamy wykona atrakcyjne zdjęcia dowolnej nieruchomości lub lokalu. Jeśli sprzedajesz dom, masz firmę, agencję nieruchomości, jesteś deweloperem lub po prostu prowadzisz lokal gastronomiczny i chciałbyś zaprezentować wystrój swojego wnętrza przy użyciu profesjonalnych, atrakcyjnych wizualnie fotografii np. na stronie internetowej, ta usługa jest dla Ciebie!

MASZ PYTANIE?

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię informacji na tej stronie lub chciałbyś dopytać o szczegóły, nasi specjaliści z chęcią doradzą i pomogą podjąć decyzję.

606 491 092